Bir takım temaslar için Ankara’ya giden Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile bir araya geldi

Özel’e Menderes raporu

TBMM’de ki programı kapsamında Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek ilk olarak partisinin grup toplantısına katılarak ülke gündemine dair CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in konuşmasını dinledi. Çiçek, ardından CHP’li kurmaylarla bir araya geldi. CHP Parti Sözcüsü İzmir Milletvekili, Deniz Yücel, PM Üyesi, İzmir Milletvekili Ednan Arslan, Grup Başkanvekili, Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır,  İzmir Milletvekilleri Yüksel Taşkın, Sevda Erdan Kılıç ve Mahir Polat ile görüşen Başkan Çiçek, görüşmelerde Menderes’teki çalışmalarını anlattı. Çiçek’in son görüşmesi ise CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile oldu. Seçim sonrasında özel olarak gerçekleşen ilk görüşmede Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, CHP Lideri Özel’e belediye yapısı ve hizmetleriyle ilgili bilgi aktardı.

Menderes’e selam

Ankara programıyla ilgili açıklamada bulunan Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, ‘’ Ankara’da çeşitli temaslarımızın ardından TBMM’de partimizin önde gelen isimleri ile bir araya geldik. Ardından Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel ile mecliste ki makamında özel bir toplantı gerçekleştirerek kendisini ilçemizde ki çalışmalarımızla ilgili bilgilendirdik. Menderes’imizin gelişimine yönelik koyacağımız katkılarda en büyük destekçimiz olan Genel Başkan’ımıza tüm hemşehrilerim adına teşekkür ederim. Yeniliğin ve değişimin rüzgarıyla Menderes başta olmak üzere Türkiye’de yazılan başarı hikayesini daha da büyütmeye kararlıyız.’’ dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir